Ecol Guard

Vítejte na stránkach společnosti Ecol guard

Vše pro Vaše bezpečí a spokojenost
Home
O společnosti Ecol Guard PDF Tisk Email

       Firma Ecol guard s.r.o. je v současné době jedna z největších a nejdynamičtěji se rozvíjejících tuzemských firem v oblasti Facility Servisu. Důvodem vzniku firmy Ecol guard s.r.o. byla nabídka možnosti odebírat služby Facility Servisu formou náhradního plnění vyplývajícího ze zákona. Využití obrovského potenciálu a zkušeností z této oblasti je garancí profesionální úrovně firmy Ecol guard s.r.o. která poskytuje svým zákazníkům jedny z nejkvalitnějších služeb v oblasti ostrahy majetku a osob.

Naše bezpečnostní agentura je firmou se silným zázemím a celorepublikovou působností. Kvalita našich zaměstnanců je garantována jejich všestrannou vysokou odborností na nejrůznějších úrovních podle jejich zařazení ve struktuře naší firmy. Jsou to především absolventi Policejní akademie ČR, bývalí zkušení příslušníci kriminální policie a armády ČR, jakož i špičkoví odborníci v oblasti spojovací techniky a komunikací. Jen tak Vám může naše agentura nabídnout veškeré profesionální služby, které se týkají bezpečnosti vašich administrativních, průmyslových i soukromých objektů po celé ČR.

Bezpečnostní služby zahrnují zejména fyzickou ostrahu, recepční služby, možnost napojení na pult centrální ochrany (PCO) včetně monitorování kamerových systémů, osobní ochranu klientů, doprovod při přepravě finanční hotovosti a cenin, detektivní služby, pořadatelskou činnost, analytickou činnost a v neposlední řadě kontrolu práce neschopných. Naše agentura poskytuje zákazníkům náhradní plnění na základě zákona o zaměstnanosti č. 435/2004 Sb., který ukládá každému zaměstnavateli (včetně státních institucí, nadací, fondů, obecně prospěšným společnostem, sportovním klubům atd.) který zaměstnává 25 a více zaměstnanců povinnost zaměstnávat osoby se zdravotním postižením. Vzhledem k našim zkušenostem v této oblasti a členění naší firmy můžeme toto plnění poskytovat firmám, které zaměstnávají řádově stovky zaměstnanců a nemohou splnit tuto povinnost. Ve všech těchto oblastech a službách disponujeme dlouholetými zkušenostmi a naši spokojení klienti jsou toho důkazem. Veškeré uvedené služby provádí naši kvalifikovaní a proškolení zaměstnanci ve stejnokrojích s možností znalosti cizího jazyka. Garantujeme kvalitu služeb každoročně ověřenými certifikáty,

každá naše bezpečnostní služba je zajištěna pojištěním odpovědnosti do výše 40.000.000,- Kč.

 

 

Ecol Guard